رنگ قرمز با چه رنگ هایی ست می شود؟
رنگ قرمز با چه رنگ هایی ست می شود؟

رنگ های جذابی که با قرمز ست می شوند کدامند؟

رنگ قرمز یکی از جسورانه‌ترین و مهیج‌ترین رنگ‌هایی است که می‌توانید از آن درسبک های مختلف استفاده کنید و بدون اینکه هیچوقت نگران از مد افتادن آن باشید. اما مسئله مهم در انتخاب رنگ قرمز ، ست کردن آن با رنگ‌هایی است که به خوبی در کنار هم کار کنند.

همیشه رنگ های سیاه و سفید برای ست شدن با تقریبا همه‌ی رنگ‌های انتخاب مطمئنی هستند، اما رنگ‌های دیگری هم وجود دارند که می‌توانید ماهرانه آنها را با قرمز ست کنید. ما در مجله زیبایی ونوس به شما هفت رنگ خاص را پیشنهاد می‌دهیم که در ترکیب با قرمز، شیک ترین و زیباترین سبک پوشش را ایجاد می‌کنند. بنابراین کمی از سیاه و سفید فاصله بگیرید و رنگ های جدید را امتحان کنید.

1- خردلی

چه باور کنید چه نه ، رنگ خردلی در ترکیب با رنگ قرمز سبکی چشمگیر و متفاوت ایجاد می‌کند. خردلی و قرمز دو رنگ گرم هستند که در کنار هم به خوبی ست می شوند.

2- صورتی

ترکیب دو رنگ صورتی و قرمز همیشه در دنیای مد محبوب بوده است. هر دوی این رنگ‌ها از یک طیف رنگی هستند و ست کردن آن‌ها با هم تقریبا همیشه به نتایج خوبی می‌رسد.

3- نقره ای

نقره‌ای شاید به نظرتان رنگی عجیب و غیر منتظره برای ست کردن با قرمز باشد؛ اما رنگ سرد و تقریبا خنثی آن در کنار رنگ قرمز زنده و گرم، یک ترکیب متعادل و حرفه‌ای و صد البته شیک ایجاد می‌کند.

4- شتری

اگر علاقه دارید رنگی  خنثی به غیر از سیاه با قرمز ست کنید حتما رنگ شتری را انتخاب کنید. ترکیب شتری با قرمز، ظاهر شما را گران‌قیمت نشان می‌دهد و همیشه استایلی برنده خواهد بود.

5- آبی روشن

شاید به نظرتان چنین ترکیبی غیرممکن برسد، اما جذابیت دنیای مد به غافلگیری آن است. یک لباس آبی روشن را با لباسی قرمز ست کنید و تا از نتیجه‌ی کار شگفت‌زده شوید.

6- سبز ارتشی

سبز ارتشی رنگ کم ریسک  دیگری است که می‌توانید آن را قرمز ست کنید. سبز ارتشی تقریبا رنگ خنثایی است که در کنار قرمز گرم و شاخص، یک ظاهر شیک و حرفه‌ای برای شما ایجاد می‌کند.

7- خاکستری

رنگ سرد خاکستری هم مانند نقره‌ای، باعث می‌شود که رنگ قرمز در استایل شما بیشتر به چشم بیاید و مرکز توجه قرار گیرد. به هرحال همه می‌دانیم که همیشه خاکستری در ترکیب با هر رنگ دیگری به بهترین شکل ظاهر می‌شود و انتخاب خوبی برای ظاهر رسمی و شیک است.

 

در آخر

قرمز رنگ عشق و اشتیاق، فریبنده و اغوا کننده و در عین حال رنگ خشونت، خشم و خطر و گاهی نماد جرم و گناه است. رنگ قرمز در کنار زرد و آبی یکی از سه رنگ اصلی است. لباس قرمز را اکثرا با سفید و مشکی ست می کنند اما اگر در انتخاب لباس فردی جسور هستید، لباس قرمز روشن را می توانید با رنگ هایی که پیشنهاد شد ست کنید.

 

0 0 vote
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments