انواع رنگ موی سال 2019

انواع رنگ موی سال 2019

در ابتدای سال 2019 انواع رنگ موی سال از سوی متخصصین آرایش و زیبایی معرفی شده اند و شما می توانید با توجه به رنگ پوست و سایر ویژگی های ظاهری تان از بین این مدل های مختلف رنگ مویی مناسب و شیک را برای خود انتخاب نمایید. رنگ مو تاثیر زیادی روی زیبایی و جذابیت ظاهری خانم ها دارد پس لازم است درانتخاب رنگ موی خود حساسیت به خرج دهید. در مجله زیبایی ونوس انواع مدل های رنگ موی 2019 را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد توجه شما قرار بگیرند.

۱- رنگ مو آمبره طلایی

این مدل رنگ مو کاملا مناسب تابستان است و اگر موهایی فر یا مواج دارید بهتر است از این مدل رنگ مو استفاده نمایید. برای رنگ کردن موها به کمک رنگ مو آمبره طلایی ریشه موها را باید تیره کنید و انتهای موهایتان را نیز طلایی نمایید.

۲- رنگ مو نقره ای دودی

رنگ مو نقره ای دودی رنگی خاص است که باعث جذابیت چهره و رنگ موهای شما می شود و این مدل رنگ مو سال ۲۰۱۹ همچنین باعث می شود که ظاهر شما خاص و جذاب تر به نظر برسد. این مدل رنگ مو برای خانم هایی که موهایی سفید دارند انتخابی مناسب و ایده آل است.

۳- رنگ مو هلویی و کرم

این رنگ مو از سه رنگ تشکیل شده و این سه رنگ در کنار یکدیگر جذابیت و زیبایی خاصی دارند. برای این رنگ مو ابتدا ریشه موها را قهوه ای تیره کنید و قسمت میانی موها را نیز هلویی دودی نمایید سپس انتهای موهایتان را هم به صورت روشن رنگ نمایید.

۴- رنگ مو کاراملی روشن

رنگ مو کاراملی روشن از انواع رنگ موی سال ۲۰۱۹ معروف و شیک است و شما می توانید از این رنگ مو به عنوان هایلایت در بین موهایتان استفاده نمایید.

۵- رنگ موی مشکی و قهوه ای و صورتی

رنگ موی مشکی و قهوه ای و صورتی پاستیلی از انواع رنگ موهای خاص و متفاوت است. این مدل رنگ مو برای خانم هایی که علاقه دارند موهای تیره همراه با هایلایت داشته باشند انتخابی مناسب است.

۶- رنگ موی صورتی در قسمت پایین موها

اگر شما می خواهید رنگ موهای خاص و بی نظیر داشته باشید بهتر است از رنگ موی فانتزی صورتی برای رنگ کردن قسمت پایینی موهای خود استفاده نمایید . البته توجه داشته باشید که هر چقدر موها بلندتر باشند این مدل رنگ مو زیبا و جذاب تر به نظر می رسد.

۷- رنگ موی آمبره روشن

این مدل رنگ مو با پایه مشکی از انواع مدل رنگ مو سال ۲۰۱۹ خاص و تابستانی است. در این مدل رنگ مو از قسمت ریشه تا نیمی از موها به صورت مشکی تیره رنگ می شوند سپس باقی مانده موها به کمک رنگ موی بلوند روشن رنگ آمیزی می شوند. توجه داشته باشید که اگر تغییر رنگ تیره به روشن در این مدل رنگ مو بدرستی انجام شود خطی بین قسمت تیره و روشن موها ایجاد می شود.

۸- رنگ مو بنفش روشن و سفید

رنگ موی بنفش روشن یکی دیگر از انواع رنگ موهای فانتزی و تابستانی است و اگر شما علاقه دارید در سال ۲۰۱۹ ظاهر و چهره ای بی نظیر داشته باشید از این مدل رنگ مو برای رنگ کردن موهای خود استفاده نمایید.

 ۹- رنگ مو قرمز آتشی

برای بدست آوردن رنگ موی قرمز آتشی باید رنگ موی قهوه ای روشن و رنگ موی مسی را با یکدیگر ترکیب کنید. سپس مخلوط این دو  را روی موهای خود بزنید.

۱۰- رنگ موی لاجوردی و آبی

اگر شما علاقمند به رنگ موی فانتزی هستید بهتر است از این مدل رنگ موی زیبا برای رنگ کردن موهای خود استفاده نمایید.

۱۱- رنگ مو صورتی پاستیلی

رنگ موهای پاستیلی از انواع مدل رنگ موی سال ۲۰۱۹ بسیار زیبا و جذاب هستند ولی اگر شما علاقمند هستید از این مدل رنگ مو استفاده کنید باید برای انتخاب مدل آرایش صورت و رنگ لباس های خود نیز حساسیت بیشتری به خرج دهید.

۱۲- رنگ موی شرابی مسی

رنگ موی شرابی در بین خانمها بسیار پرطرفدار است. این رنگ مو طیف های فراوانی دارد که رنگ موی شرابی مسی یکی از انواع طیف های زیبا و خاص این مدل رنگ مو است.

۱۳- رنگ موی لایت صورتی و نسکافه ای

رنگ موی لایت صورتی و نسکافه ای یکی دیگر از انواع مدل رنگ موهای فانتزی و جذاب است و اگر شما علاقمند هستید در سال ۲۰۱۹ رنگ مویی فانتزی و متفاوت داشته باشید ، از این مدل رنگ موی ۲۰۱۹ برای رنگ کردن موهای خود استفاده نمایید.

0 0 vote
آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments