راه حل های خانگی برای پاک کردن لاک بدون استون

108
6 راه حل خانگی برای پاک کردن لاک

 راه حل های پاک کردن لاک بدون استون با مواد طبیعی

ما در مجله زیبایی ونوس راه هایی برای پاک کردن لاک بدون استون به شما معرفی می کنیم که بدون هیچ آسیبی لاک ناخن های خود را پاک کنید. پس با ما همراه باشید.

۱- پاک کردن لاک با خمیردندان

تمام چیزی که نیاز دارید مقداری خمیر دندان است مقداری خمیردندان را روی هر ناخن بزنید و با مسواک کهنه روی آن بکشید تا لاک ها پاک شود.

۲- اسپری بدن برای پاک کردن لاک

اگر لاک پاکن ندارید به شما پیشنهاد می کنیم از اسپری بدن استفاده کنید، اسپری را با فاصله بگیرید و روی ناخن اسپری کنید و با تکه ای پنبه لاک ها را پاک کنید این کار را روی همه ی ناخن ها انجام دهید تا به راحتی لاک ناخن پاک شود.

۳- پاک کردن لاک با اسپری مو

اسپری مو هم می تواند انتخاب مناسبی باشد .بعد از اسپری کردن ناخن ها به روش بالا سریع با پنبه مرطوب لاکها را پاک کنید چون اسپری مو خیلی خشک و شکننده می کند.

۴- ترکیب لیمو سرکه محلول طبیعی برای پاک کردن لاک

لیمو و سرکه را ترکیب و جایگزین استون کنید تا روشی سالم باشد و آسیبی به دست نرساند، برای این منظور :
۱ قاشق آبلیمو
و۱ قاشق سرکه
را با هم ترکیب و همه انگشتان را ۵ تا ۱۰ دقیقه در آب گرم قرار دهید و بعد پنبه را آغشته به این ترکیب کنید وبه آرامی روی ناخن ۱۰ تا۲۰ ثانیه بکشید تا پاک شود.

۵- عطر هم روشی است برای پاک کردن لاک

عطرها علاوه بر خوشبوکردن محیط می توانند به عنوان لاک پاکن هم مورد استفاده قرار گیرند به همین منظور پنبه را درون عطرخیس کنید و به آرامی روی لاک های ناخن به کشید.

۶- آب گرم و پارچه خشک روشی ساده برای پاک کردن لاک

یکی دیگر از روشهای طبیعی خیس کردن انگشتان در کاسه ای از آب است تا زمانی که لاکها نرم شود و معمولاً بیشتر از ۲۰ تا ۲۵ دقیقه زمان نمی برد. وقتی دست را از آب بیرون می آورید به آرامی با پارچه خشک و روی ناخن ها بکشید تا پاک شود . اما بدانید که هرجنس لاکی با آب گرم و پارچه خشک شاید پاک نشود اما برای اکثر لاک ناخن ها این روش موثر است.

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here